دوره منشی گری

درباره ما

حسین شیردل = ضمن عرض تشکر از بازدید شما، به مجموعه راهمند خوش‌آمدید!

حسین شیردل

-بنده (حسین شیردل) مشاور و مدرس دوره های آموزشی ویژه منشیان، روسای دفاتر،  پرسنل سالن های زیبایی و آموزش بازاریابی می‌باشم، ما به سازمان‌ها ، شرکت‌ها و مجموعه ها کمک می کنیم که کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متناسب با نیازمجموعه خودشان و بر اساس اولویت های آموزشی شرکت ها یشان طراحی و اجرا کنیم.

 

-مجموئه راهمند در تلاش است که برای شما امکاناتی را فراهم کند که، شما عزیزان و همکاران گرامی بتوانید به راحتی به یک نیرو و یک پرسنل VIPتبدیل شوید. 

 

همچنین در این وب سایت تلاش می کنیم به مدیران آموزش بدهیم که چگونه در استخدام کردن منشی و مسئول دفتر و پرسنل سالن های زیبایی خود اقدام کنند.

 

آموزش‌های ما بصورت حضوری (در محل کار شما – تمام نقاط کشور) و آموزش غیرحضوری (بسته‌های آموزشی) می‌باشد و در این مسیر دوستان وهمکاران بسیار خوبی در کنار مابرای موفقیت در زمینه کاری و شخصی شما تلاش می کنند.

آنچه در حال حاضر در دنیا و کشور ما نیاز اساسی مدیران سازمان‌های دولتی و صاحبان کسب‌وکار بخش خصوصی می‌باشد، نیاز به منابع انسانی کارآمد می‌باشد و ما با نگاهی ساده به موفق‌ترین کسب‌وکارها و سازمان‌های دنیا متوجه خواهیم شد که رمز طلایی و کلید موفقیت آن‌ها نیروی انسانی آن‌هاست.

خدمات ویژه ما!

سخنرانی و تدریس در محل کار شما

ارائه محصولات و بسته‌های آموزشی

مشاوره و جلسه خصوصی متناسب با نیاز آموزش کارکنان شما

برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت آموزشی

امیدواریم در آموزش کارکنان و کارمندان شما نیز مؤثر باشیم.

با آرزوی موفقیت شما

حسین شیردل

                                                     

حسین شیردل

حسین شیردل

www.rahmand.com

©1398- این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و به مدیریت حسین شیردل فعالیت می کند. مجموعه راهمند به سازمان‌های دولتی و شرکت‌های بین المللی در قالب آموزش حضوری (در محل کار شما_تمام نقاط کشور) و آموزش غیرحضوری (بسته آموزشی) متناسب با نیاز کارکنان شما در زمینه مشاغلی چون منشی گری، مسئول دفتر و انبارداری حرفه‌ای خدمات خود را ارائه می‌دهد.