دوره های منابع انسانی ثبت نام و آموزش VIP سازمان و شرکت ها

آیا به این نتیجه رسیده‌اید که افزایش مهارت کارمندان و پرسنل شما باعث افزایش بهره‌وری سازمان خواهد شد؟
آیا به دنبال راهی برای آموزش کارکنان سازمان خود هستید؟

مسیر حرفه‌ای شدن…

برای داشتن یک سازمان حرفه‌ای و عالی و البته رویایی باید کارکنانی حرفه ای و عالی داشت. برگزاری دوره های آموزش منابع انسانی یکی از مهم‌ترین و کوتاه‌ترین راه‌های دستیابی به اهداف سازمانی است.

مجموعه راهمند که از پیشتازان آموزش منابع انسانی است تا به امروز به شرکت‌های مختلفی، خدمات آموزشی نوین ارائه کرده یعنی وظیفه آموزش کارکنان آن ها را به عهده گرفته است و توانسته اعتماد شرکت‌های زیادی را جلب کند.

برای دریافت سرفصل های آموزشی و اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

واتساپ:09120561585

02122445406

72% علت موفقیت یک سازمان و شرکت به برخورداری یک سازمان از پرسنل حرفه ای و بامهارت بستگی دارد.
ما در مجموعه راهمند در تلاش هستیم تا دوره منابع انسانی و دوره های مرتبط با آموزش منابع انسانی را که نیاز هر سازمان و شرکت است را در راحت‌ترین شرایط ممکن برای علاقه‌مندان فراهم کنیم.
هدف ما هموارسازی مسیر حرفه‌ای شدن پرسنل و کارکنان سازمان و شرکت‌هاست و توانسته‌ایم که باتکیه‌بر تجربیات ده‌ساله در زمینه آموزش بتوانیم آموزش‌هایی عالی ویژه پرسنل و کارکنان فراهم سازیم.
اگر شما کارمندان خوشحالی داشته باشید قطعاً این کارمندان محصول یا سرویس را به بهترین شکل ممکن به مشتری عرضه می‌کنند.

اهمیت آموزش در سازمان‌ها و شرکت‌ها (دوره های منابع انسانی)

شرکت و سازمان شما در هر حوزه‌ای که مشغول به فعالیت باشد، به ارتقا و افزایش مهارت های پرسنل و مدیران خود نیاز دارد.
اگر از تکنیک‌ها و آموزش های جدید در ارائه خدمات خود استفاده نکنید، دیریازود از رقبا عقب خواهید افتاد و بهره‌وری سازمان و شرکت شما به‌مراتب کاهش پیدا خواهد کرد و زمانی به فکر ارتقای شرکت خود می‌افتید که دیگر دیر شده و رقبای شما باعث ورشکستگی شما شده‌اند.
سازمان و شرکت شما در هر حوزه‌ای که مشغول فعالیت باشد به علوم روز نیاز دارد، اگر از علوم و تکنیک‌های جدید در تولید، خدمات و سایر بخش‌های شرکت خود استفاده نکنید، دیریازود از رقبا عقب خواهید ماند و وقتی به فکر ارتقای شرکت خود می‌افتید که دیگر دیر شده و رقبای شما باعث ورشکستگی شما شده‌اند!

حال سؤال اینجاست که چگونه شرکت خودم را با آخرین تکنیک‌ها، روش‌ها و دانش روز هماهنگ سازم؟ چگونه در شرکت خودم نوآوری به وجود آورم؟

پاسخ این سوال، بسیار راحت است!!!

کافیست به سوالات زیر پاسخ دهید.

امورات سازمان و شرکت شما در دست چه کسانی بوده و هست؟ چه کسانی در شرکت شما مشغول به کار بوده و با سازوکار شرکت شما آشنا شده‌اند؟ چه کسانی می‌توانند این سازوکار را بهبود بخشند؟ نوآوری؟ ایده‌های جدید؟ جرقه راه‌ها و روش‌های ارتقای کیفیت و کمیت محصول یا خدمات در مغز چه کسانی ممکن است ایجاد شود؟

آموزش پرسنل و برگزار کردن دوره منابع انسانی برای شرکت چه سودی دارد؟

آیا کارمندان شما از سازوکار شرکت شما باخبر نیستند؟ آیا می‌دانستید اکثر ایده‌های جذاب که باعث رشد و نوآوری شرکت شده توسط کارمندان و کارگران همان شرکت ارائه شده؟ آیا کارمندان شرکت شما استثنا هستند؟ چرا از ایده‌های کارمندان شرکت خود استفاده نمی‌کنید؟ ایده‌ای ندارند؟ نباید هم داشته باشند! چون شما صرفاً کارهای روزمره را به آنها واگذار کرده و امکان رشد به آنها نداده‌اید. آیا تابه‌حال به فکر آشنا نمودن کارمندان خود با علم روز بوده‌اید؟ آیا آنها را با تکنولوژی‌های نوینی که مرتبط با حوزه کاری شماست آشنا کرده‌اید؟ آیا به فکر آموزش و افزایش مهارت آنها بوده‌اید؟ آیا پرسنل شما با علوم، رفتار و تکنیک‌های روز آشنایی دارند؟

احتمالاً خواهید گفت که من وقت آموزش به کارمندان خود را ندارم.

بله. نه‌تنها وقت ندارید بلکه ممکن است مهارت‌های آموزشی کافی را نیز نداشته باشید و بهتر است این کار را به مدرس مربوطه واگذار کنید. مدرسی که شغل او تدریس بوده و از تمام علوم روز که مرتبط با حوزه کاری شرکت شماست اطلاعات کافی داشته باشد.
هدف این تدریس، افزایش مهارت کارمندان شماست. افزایش مهارت کارمندان شما مساوی با افزایش کمیت و کیفیت کارهای شرکت و سازمان شماست و البته افزایش انگیزه و نوآوری در شیوه انجام کارها که همه‌وهمه باعث نوآوری و پیشتازی شرکت شما می‌شود.

قطعاً شرکت شما رقبایی دارد و یا در آینده خواهد داشت، سازمان‌هایی جلو افتاده‌اند که از ایده‌های جدید استفاده کرده‌اند و سازمان‌های کهنسالی که با علم روز جلو نرفته‌اند دیریازود از بین خواهند رفت، این قانون همیشه وجود داشته و خواهد داشت.

 

روش‌های آموزش کارمندان

*تدریس حضوری در مجموعه ما و شما
*تدریس غیرحضوری به‌صورت آنلاین

انتخاب با شماست!

سرفصل‌های دوره های منابع انسانی

– آموزش مهارت‌های ارتباطی
– آموزش آداب معاشرت و تشریفات در محیط کار
– آموزش بازاریابی تلفنی
– آموزش نامه نگاری و آیین نگارش نامه های رسمی و اداری
– آموزش فنون بایگانی
– آموزش های جذب مشتری و تبلیغات
– آموزش مدیریت ارتباط با مشتری
– آموزش تشریفات پذیرایی
– آموزش ظاهر و پوشش حرفه ای
– آموزش مدیریت زمان، استرس

ویژه پرسنل مسئولین دفاتر مدیران عامل، منشیان، پرسنل پذیرش و بازاریاب، پرسنل امور اداری، و کلیه کارمندان و علاقه مندان

ویژه سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی

برای دریافت سرفصل های آموزشی و اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

09120561585

02122445406

 

 

منبع:راهمند